DEMİR Danışmanlık ve Hukuk Bürosu, 2005 yılında Av. Ejder Demir tarafından kurulmuş olup yerli ve yabancı müvekkillerine, hukuki uzmanlık gerektiren konularda destek vermektedir. Alanında uzman ekibi ile birlikte ilkeli, şeffaf ve müvekkil odaklı çalışma anlayışıyla danışmanlık hizmetlerine ve hukuki yardımlarına devam etmektedir.

DEMİR Danışmanlık ve Hukuk Bürosu olarak temsil ettiğimiz müvekkillere en iyi hizmeti sunabilmek amacıyla; ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Bu şekilde hızla değişen dünyaya uyum sağlamakta ve yargısal içtihatları ve bilimsel doktrinleri güncel olarak takip ederek müvekkillerimiz aleyhine oluşabilecek tüm hukuki olumsuzluklara karşı etkin, hızlı ve verimli bir şekilde çözüm odaklı hizmet sunmaktayız.

Avukatın aydınlatma yükümlülüğü çerçevesinde müvekkillerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini her olayda ayrı ayrı değerlendirerek, izlenmesi gereken hukuki prosedürleri belirlemekte ve anlaşılabilir geribildirimlerle müvekkillerimizi sürece dahil etmekteyiz.

DEMİR Danışmanlık ve Hukuk Bürosu Ankara’da kurulmuş olup, İstanbul merkez ofis olmak üzere Ankara ve Gaziantep’te ortak çalışma arkadaşları ile faaliyetine devam etmektedir. Müvekkillerimiz her zaman dostlarımız olup referans olmaksızın dava ve danışmanlık işleri kabul edilmemektedir.